MEDYCYNA ONLINE

"Polski metody leczenia stawów powodują jedynie zdziwienie". Znany niemiecki reumatolog udzielił szczerego wywiadu polski wydaniu

Dr Karl Braun - kierownik znanego na całym świecie Berlińskiego centrum
reumatologii i neurologii

Jest tylko jedna przyczyna chorób stawów, ale Polski lekarze całkowicie ją ignorują.

Dr. Karl Braun: “W Polsce choroby stawów są nadal leczone przestarzałymi i nieskutecznymi lekami, które wymagają ciągłego stosowania przez całe życie. W Niemczech stawy są leczone tak samo łatwo, jak katar”.

W ubiegłym roku Karl Braun przyjechał do Polski, aby przestudiować doświadczenia swoich polski kolegów. Według niego, to, co zobaczył na Polska, nie da się wytłumaczyć. W naszym kraju, zdaniem Karl, reumatologia utknęła w połowie ubiegłego wieku.

Po głośnych wystąpieniach w Niemczech dr Karl Braun zgodził się udzielić wywiadu polski publikacji. Co słynnemu lekarzowi nie spodobało się w polski medycynie? I dlaczego twierdzi, że obywatele Polska z chorymi stawami nigdy nie będą mogli stać się zdrowi?

- Rozmawiając z niemieckimi dziennikarzami, Pan powiedział, że to, co zobaczył w Polsce, zszokowało Pana. Czy mógłby Pan to skomentować?

- Chcę od razu powiedzieć, że mam dobre podejście do Polski, kultury polski i obywateli Polska. Ale stan, w którym znajduje się medycyna, naprawdę wywołuje szok wśród niemieckich lekarzy. Państwa lecznictwo jest opóźnione o co najmniej 20, a może o wszystkie 30 lat. W każdym razie, w leczeniu chorób stawów i układu mięśniowo-szkieletowego. Można powiedzieć, że taka nauka jak reumatologia w Polsce nie istnieje.

Proszę zobaczyć, co lekarze oferują dla leczenia stawów w Polsce: maści Viprosal, Dolgit, Voltaren\Fastum, Diclofenac, Teraflex, Nurofen i inne podobne leki.

Jednak leki te NIE LECZĄ STAWÓW I CHRZĄSTEK, łagodzą jedynie objawy choroby - ból, zapalenie, obrzęk. Teraz proszę wyobrazić sobie, co dzieje się na poziomie organizmu. Kiedy człowiek przyjmuje pigułkę, stosuje żel znieczulający lub wykonuje zastrzyk, ból ustępuje. Ale gdy tylko lek przestaje działać, ból natychmiast powraca.

A ból ​​jest ważnym sygnałem, sygnalizuje, że w stawie zachodzi proces patologiczny. Tylko poprzez zagłuszanie bólu, dotknięte stawy są narażone na jeszcze większe niszczące skutki. Proces niszczenia jest przyspieszany 3-5-krotnie i ostatecznie prowadzi do nieodwracalnych zmian, do całkowitego unieruchomienia i niepełnosprawności.

Ta metoda walki z bólem stawów w Niemczech nie jest stosowana od ponad 20 lat. Środki przeciwbólowe stosuje się tylko w skrajnych przypadkach, bardzo dokładnie i ostrożnie. W Niemczech są sprzedawane wyłącznie na receptę i pod ścisłą kontrolą

Tak zwane “chondroprotektory” są całkowicie zakazane jako całkowicie fałszywe i bezużyteczne leki.

Państwa lekarze i farmaceuci po prostu kaleczą ludzi! Oczywiste jest to, że ciągłe sprzedawanie po wysokich cenach środki na wyeliminowanie objawów są znacznie bardziej opłacalne, niż leczenie choroby raz na zawsze, przywrócenie rozpadającego się stawu, ale nie wolno tak robić.

- A jak wygląda leczenie stawów w Niemczech?

- Wszyscy niemieccy lekarze, od profesorów reumatologii po zwykłych terapeutów i felczerów, od dawna zrozumieli, że nie należy usuwać konsekwencji choroby, ale jej przyczyny. To jest klucz do pełnego, szybkiego i bezpiecznego leczenia. A jaka jest główna przyczyna uszkodzenia stawów? Jest to osadzanie orto-soli z powodu niedokrwienia i niewydolność krążenia mazi stawowej.

Urat jest prawdziwą solą kwasu moczowego, przyczyną dny moczanowej.

Osteofity - kalcynowane sole, są przyczyną pozostałych 93% chorób stawów i kręgosłupa. Wszystkie rodzaje zapalenia stawów i artrozy, osteochondroza, osteoporoza, reumatyzm, zapalenie kaletki maziowej, a nawet ganglion. Wszystkie te choroby mają jedną przyczynę - osady osteofitów.

Sole, osadzane na powierzchni stawu, podobnie do papieru ściernego, wyostrzają otaczającą tkankę - kości i chrząstkę. Rosnące kryształy orto-soli zaczynają uszkadzać tkankę mięśniową, ścięgna, naczynia krwionośne i włosowate. Powodując tym stan zapalny, infekcje, obrzęk i silne bole.

W zaniedbanych przypadkach duże nagromadzenie orto-soli może łatwo oddzielić część kości podczas nagłego ruchu, powodując w ten sposób całkowitą niepełnosprawność i trwałe unieruchomienie stawu.

Bardzo niebezpieczne jest błędne przekonanie, że wapń jest pomocny dla stawów. Tak, wapń jest dobry, ale dobry tylko dla ZDROWYCH stawów. Kiedy stawy już bolą lub chrupią, oznacza to, że utworzyła się już w nich warstwa osteofitów, a wapń, oprócz wzmocnienia tkanki kostnej, wzmacnia również sole osteofitów, pogarszając i przyspieszając ich wzrost.

Dlatego niemieccy reumatolodzy przede wszystkim przywracają krążenie krwi w chorym stawie, tak że orto-sole gromadzone przez lata są z niego usuwane. To z kolei przywraca normalne krążenie mazi stawowej i rozpoczyna proces przywracania tkanek stawowych.

W rzeczywistości stawy ludzkie są bardzo regeneracyjne, są one w stanie samodzielnie się regenerować, jak ogon jaszczurki. Trzeba im tylko trochę w tym pomóc - uwolnić je od “przyklejających się” orto-soli, a proces zostanie uruchomiony samodzielnie

W latach 90. ubiegłego wieku szwajcarskim naukowcom udało się uzyskać specjalną formę quasi-witaminy B, tak zwanej alfa-artererol. Otrzymuje się ją poprzez syntezę naturalnych składników: wyciągu z poroża jelenia szlachetnego, jadu węża, tłuszczu rekina oraz zestawu ponad 50 różnych ekstraktów. Ekstrakt z poroża jelenia szlachetnego to ta sama substancja, która zapewnia aktywny wzrost rogów zwierzęcia. Oznacza to, że jego głównym zadaniem jest tworzenie nowej tkanki kostnej. Czy potrafisz sobie wyobrazić biologiczną moc takiego mechanizmu? Nic bardziej skutecznego w aktywowaniu krążenia krwi w kościach i stawach w naturze na razie nie istnieje.

Substancja ta jest w stanie przenikać do cząsteczek orto-soli i rozrywać je od wewnątrz - w rezultacie powierzchnie stawów są czyszczone, przywracany jest przepływ krwi i krążenie mazi stawowej. NA ZAWSZE! A dokładniej, dopóki sól nie zgromadzi się ponownie (ale zajmie to kilka dekad). Już NIE TRZEBA CIĄGLE używać leków, aby pozbyć się bólu i stanów zapalnych. Nie trzeba się obawiać, że w pewnym momencie staw “zacnie się” na zawsze, nastąpi całkowita utrata mobilności i potrzebna będzie protetyka. Ludzie stają się całkowicie zdrowi przez dziesięciolecia

Kiedy zobaczyłem polski statystyki medyczne, moje włosy stanęły na głowie. Czy wiesz, co jest najczęstszą przyczyną niepełnosprawności w Polsce? To nie jest rak, ani AIDS, ani cukrzyca, ale artroza! Najprostsza artroza, która jest leczona w Niemczech przez 2-3 tygodnie nie najdroższym lekiem, prowadzi do niepełnosprawności w Polsce!

W dzisiejszych Niemczech choroby stawów nie są uważane za niebezpieczne patologie, chyba że oczywiście mówimy o poważnych uszkodzeniach urazowych: złamaniach, kruszeniu, pęknięciach itp. Ból i stany zapalne w stawach mówią tylko o tym, że są one “zanieczyszczone” solami i czas je oczyścić. Po miesięcznym kursie “oczyszczania” stawy wracają do normy, a o problemach można zapomnieć na następną dekadę.

Choroby stawów, które w Polsce próbują “leczyć” osobno, w Niemczech od dawna połączone są w jedną chorobę “Articulatio de sales” (utwory solne w stawach). Ta choroba obejmuje:

To jest bardzo krótka lista, ale pozostałe choroby są tylko podgatunkiem tych głównych dziewięciu patologii. Na przykład, koksartroza jest podgatunkiem artrozy itp.

I cała ta długa lista chorób jest leczona bardzo łatwo, poprzez banalne czyszczenie stawów. Absolutnie bezpieczne, które nie wymaga nawet pomocy medycznej i jest przeprowadzane w domu

- Jak “oczyszczają” stawy w Niemczech?

- Dziś istnieją specjalne leki, które są przeznaczone do czyszczenia stawów z osadów soli. Zawierają one alfa-artroferol. Na przykład, bardzo dobrym lekiem jest Reviten. Zawiera alfa-artroferol w specjalnej, lekkostrawnej formie, dzięki czemu lek jest bardzo skuteczny.

Kolejną ważną zaletą Reviten jest to, że zawiera kompleks systemowych witamin, makro- i mikroelementów zaprojektowanych w celu poprawy funkcjonowania tkanek stawowych. Oznacza to, że ma kompleksowy wpływ na kośċ i chrząstkę, maź stawową, włókna mięśniowe, tkanki więzadeł i ścięgien. Pełna gama złożonych efektów to niesamowity krem

Reviten składa się z ponad 45 elementów. Nie wymienię ich wszystkich, wymienię tylko te główne:

Komórki poroża jelenia szlachetnego
Przyspieszają procesy regeneracyjne w tkankach stawów.
Arto-witamina B3
Wzmacnia i tonizuje tkankę chrzęstną, zwiększa jej elastyczność, zwiększa odporność na ścieranie
Witamina A
Normalizuje przepuszczalność małych naczyń włosowatych
Jad węża (mikrocząsteczki)
Łagodzi stany zapalne i infekcje tkanek stawowych, zatrzymuje procesy gnicia
Alfa-arthroferol
Niszczy osady orto-soli, zmiękcza je i rozkłada na dedukowane elementy
Witamina B3
Rozszerza naczynia krwionośne, poprawia przepływ krwi w stawie
Tłuszcz rekina (cząstki alfa)
Normalizuje krążenie mazi stawowej

- Reviten, o ile wiemy, nie jest sprzedawany w polsku aptekach?

- Faktem jest, że nie. Polski lekarze wolą "karmić" ludność tonami środki znieczulające i chondroprotektory, niż angażować się w rzeczywiste leczenie.

Jednocześnie nie ma wątpliwości, że polski reumatolodzy, przynajmniej ci, którzy są zainteresowani w zaawansowanych metodach leczenia, wiedzą o Reviten i jego zdolnościach regeneracyjnych. Ale nie ryzykują przepisania leku, którego nie ma na liście Ministerstwa Zdrowia.

O ile mi wiadomo, producent Reviten chciał wejść na rynek polski. Ale nie pozwolono mu na to, ponieważ wynaleziono było setki barier (biurokracja w Polska jest nie do wykorzenienia). Jest to zrozumiałe - jeśli ten krem ​​pojawi się w aptekach, polski farmaceuci poniosą ogromne straty. Rzeczywiście, dzisiaj farmakologia to biznes! Nawet w Niemczech. Ale w Niemczech biznes jest kontrolowany przez państwo, a tego, co dzieje się w Polska, nie mogę ocenić, wiedza Państwo lepiej.

- Co Pan polecił by osobom z bólem stawów mieszkającym w Polska?

- Zwykli ludzie, zwłaszcza ludzie po 45 latach, najbardziej cierpią z powodu zacofania polski medycyny. To nie ich wina, tak po prostu działa system opieki zdrowotnej.

Ale na szczęście wyjście istnieje. Uzgodniliśmy z Polską Centrum Reumatologii możliwość dystrybucji tego leku wśród wszystkich obywateli Polska mających problemy ze stawami. Utworzono specjalną oficjalną stronę internetową, za pomocą której każdy mieszkaniec Polska może otrzymać Reviten prawie za darmo.

Zajmujemy się dystrybucją Reviten od 3 miesięcy. Z tej okazji skorzystało kilka tysięcy obywateli Polska. Prosimy wszystkich, którzy otrzymali Reviten, aby ocenili, jak dobrze lek pomógł im w skali od 1 do 10. W chwili obecnej w badaniu wzięło udział ponad 3'500 osób, a średnia ocena leku wynosi 9,82 na 10 punktów.

Jak widać, Reviten pomógł tysiącom obywateli Polska uzyskać mobilność i pozbyć się bólu prawie za darmo! Ty też możesz okazać się wśród nich

- Jak długo potrwa ulgowa dystrybucja tego cudownego kremu?

- Do zakończenia przydzielonej partii. Ale chcę od razu ostrzec, że pozostało bardzo mało ulgowych leków. Zamówienia rosną jak śnieżka. Działa poczta pantoflowa, ludzie przekazują sobie informacje, doradzają znajomym i zamawiają krem ​​dla krewnych. Nawet nie spodziewaliśmy się, że informacje o Reviten rozniosą się tak szybko po całej Polska.

Dopóki Reviten nie zakończył się, polecam wszystkim osobom, które mają problemy ze stawami, pozostawić aplikację o ulgowe otrzymanie Reviten na stronie. I zawsze pamiętajcie, że nasze zdrowie jest najważniejsze i cenne, co mamy.

274
137
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Komentarze
Żanna Czerniakowa.

Dziękuję. Bardzo pomocne! Zamówiłam Reviten. Konsultant powiedział, że jeszcze jest, ale szybko się kończy. Pomyślnie trafiłam na tę wiadomość.

Michaił Deprew.

Mam 62 lata. Kolana bolą od 50 lat. Ostatnio ból stał się całkowicie nie do zniesienia. Znajomy lekarz (przyjaciel z dzieciństwa) powiedział o tym programie i doradził mi, aby przepisali mi lek 4 miesiące temu. Teraz skaczę jak górny . Chociaż nie, nie trzeba tak mówić) Po prostu skaczę! Lek jest rewelacyjny!

Wiktor Żeleznow.

Jestem jednym z tych, którym udało się wypróbować Reviten. On jest naprawdę najlepszy. Cierpię na artrozę od dawna - ta choroba dręczy mnie od 7 lat. Byłem już gotowy brać pigułki i kłuć się przez całe życie, ale w końcu po kursie Reviten ból ustąpił. Zupełnie ustąpił. Polecam wszystkim - on pomoże!

Kumar Jelena.

Zostawiłam aplikację. Obiecali, że za 4 dni będę mogła otrzymać pocztą. Naprawdę mam taką nadzieję.

Olga Kuźmińska.

Moim zdaniem, głównym celem lekarzy jest odebranie nam pieniędzy w jak największym stopniu. Niczym więcej nie są zainteresowani. Co pół roku kłułam się. W tym roku na jesieni takiego mi przeznaczyli, że bałam się kłuć się. W końcu nawet nie patrzyłam na to, jakie inne choroby mam i jak wpłynie to na organizm. Bezwzględna obojętność i przeznaczenie tych leków, za które otrzymują od firm. Może w innych miejscach jest nie tak źle, ale nie jestem pewna. To jest nasza medycyna. A jeśli chodzi o ulgowy niemiecki lek, to dobra wiadomość!

Artem Kuczerow.

Tak, w naszym kraju możesz tylko umierać. Mam 58 lat. Już dwie trzecie rówieśników zmarło, reszta ledwo się porusza z powodu wiecznego bólu nóg, ramion, pleców. Warto o tym zastanowić się

Konstantin Rudakow.

Lek jest naprawdę dobry. Leczyłem się za jego pomocą latem ubiegłego roku (syn przywiózł z Berlina). Dna już minęła! Nadal nie ma objawów. Sam jestem zaskoczony. Czuję się świetnie Polecam ten lek wszystkim.

Alisa.

Również mam doświadczenie w leczeniu Reviten, też pozytywne. Ciągle brałam zastrzyki, a po Reviten latam drugi miesiąc!

Ludmiła Fedulowa.

Spodobał mi się również ten lek. Najpierw używałam etodolaku, potem meloksykamu + ketorolu. Ale nagle przestały działać. Potem poszła do lekarza, a on doradził mi wypróbowanie nowego leku Reviten (młody lekarz prawdopodobnie nadal wierzył, że medycyna powinna być przeznaczona dla ludzi, a nie do pompowania pieniędzy!). Reviten pomógł mi od razu - ból prawie natychmiast zniknął, ale zaczęłam przyjmować go zgodnie z zaleceniami lekarza. Po 3 tygodniach w ogóle zapomniałam o bólu. Czuję się cudownie, jak w młodości!

Artem Wagner.

Sąsiad z daczy, ma 72 lata, często narzekał na krzyż. Ale w ostatnim miesiącu widzę go aktywnego i wesołego. Powiedział mi, że używał Reviten, jego wnuk przywiózł go skądś.

Tatiana Kiriuszkina.

Podczas gdy czytałam na forach opinie o Reviten, zobacz, a kończy się na oczach! Dzięki Bogu udało mi się wypełnić formularz. Udało mi się też uzyskać go w ulgowej cenie, co też jest miłe.

Paweł Kamyszew.

Dowiedziałem się o Reviten na jednym z forów dla osób cierpiących na chore stawy. Tam wielu chwali się swoimi wynikami. Postanowiłem też zamówić. Używam tylko 4 dni i już zauważalne ulepszenia we wszystkim. Ból minął całkowicie, chrupnięcie stało się zauważalnie cichsze, niewielki obrzęk nadal utrzymuje się, ale jest znacznie lepiej niż było. Ogólnie rzecz biorąc, zgodnie z wynikami kursu napiszę, ale początek jest przyjemny.

Maryna Korniłowa.

Dziękuję. Wypisałam dla siebie i dla męża. Zapytałam konsultanta, kiedy będzie sprzedawany w aptece - powiedział, że nie wiadomo. Ponieważ jest to może jedyny sposób, aby wypróbować ten lek.

Jelena Pisarewa.

Dziękuję!

274
137
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.